VIPP203 Tekopp 2 Stk Hvit
kr 489.00
VIPP TEKOPP
Vipp tekopp er håndlaget av porselen av høy kvalitet Tekoppen er glasert på innsiden og håndpolert på utsiden for å gi en matt finish og en jevn innside.
Min kopp te.
En kopp Earl Grey smaker kanskje bedre når det har blitt lagt mye flid i å utforme koppen. Hvorfor ikke invitere en venn på te? Vipp tekopper kommer i pakker på to. Denne kolleksjonen er utviklet i samarbeid med den danske keramikeren Annemette Kissow.
Produktnummer:
20303
Kategorier: Kopper & Krus, Servering & Bordekking, Tekopper
Stikkord: kjøkken, kopper, krus, servering, tekopper, vipp
Beskrivelse
Materialer: Dobbeltlags porselen.
Mål: 9 x 11,4 cm.
Volum: 33 cl.
Tilleggsinformasjon
| Vekt | 5 kg |
|---|
Om Vipp
Relaterte produkter
Alessi – Dessertkniv – Monoblokk 6 stk
Dessertkniv i AISI 430 speil polert, monoblokk.
Lengde (cm): 18.00
Oppvaskmaskin sikker.
6 stk i en pakke.
KNIFEFORKSPOON
Etter den typiske minimalistiske tilnærmingen som finnes i alle Jasper Morrisons arbeid, er dette designet et forsøk på å redusere "bestikk-objektet" til sin minste essens, sin reneste og mest vanlige form og hva som kan forsøke å bli kalt sin endelige form og som derfor er bevisst strippet av all stilistisk verdi og - kanskje nettopp på grunn av dette - klart gjenkjennelig som Morrisons arbeid.
Aless i – Kaffeskje 6 stk
Kaffeskje i 18/10 rustfritt stål, speil polert.
Lengde (cm): 12.00
6 stk i en pakke.
KNIFEFORKSPOON
Etter den typiske minimalistiske tilnærmingen som finnes i alle Jasper Morrisons arbeid, er dette designet et forsøk på å redusere "bestikk-objektet" til sin minste essens, sin reneste og mest vanlige form og hva som kan forsøke å bli kalt sin endelige form og som derfor er bevisst strippet av all stilistisk verdi og - kanskje nettopp på grunn av dette - klart gjenkjennelig som Morrisons arbeid.
Georg Jensen Alfredo Brødkurv Liten
kr 599.00
Georg Jensen Alfredo Salt Og Pepperkvern Stor
kr 1 759.00
Georg Jensen Bernadotte Termokanne 0,8 L Rustfritt stål
kr 1 899.00
I 1938 designet han en elegant melkekanne i sterling sølv med en unik design som ga inspirasjon til en ny termisk kjele. Til tross for at termo-designen er 65 år gammel, er den fortsatt moderne. Prins Sigvard Bernadotte var interessert i funksjonalitet, som også spiller en viktig rolle i dagens moderne design, uten å miste visuell skjønnhet. Den store termiske kokende Bernadotte ble lansert i 2002, og i høsten 2011 ble det innført en mindre versjon. Denne andre termokannen er faktisk mer som det opprinnelige designet og holder 0,8 l.
Termokannen holder væsken varm i minst 6 timer.
Termokannen er laget av rustfritt stål med forkrommet skruehett og håndtak. Innsiden har også rustfritt stål som ikke går i stykker. Innsiden har et belegg som hindrer smaken av kaffe og te fra å komme inn i termosen.
Mål:
- H: 188 mm L: 189 mm Ø: 160 mm
Georg Jensen HK Pitcher 0,75 L
kr 2 399.00
'Little brother' version of the original 1.9 L HK Pitcher
One of Living Georg Jensen’s most iconic pieces, the slender and elegant pitcher by legendary designer Henning Koppel.
Containing 1,2 L, the pitcher makes it possible for everyone to use the elegant shape to serve water, or as a vase or beautiful wine carafe.
Item number: 3586847
Materials: Stainless steel, mirror polished
Measurements: H: 248 mm / Volume: 0.75 L
Design year: 2012
VIPP901 Kjøkkenkran
kr 9 895.00



